UudisedVaata ka teisi teateid

Heakorrakonkurss Kaunis Kodu

18.05.2011

Heakorrakonkursi Kaunis Kodu komisjon ootab ettepanekuid meie valla eramute ja vallaasutuste kohta, kelle hulgast valida sel aastal kaunimad tunnustamiseks ja teistele eeskujuks.

Konkursi eesmärgiks on tunnustada tublisid peresid ja asutusi, kes on südameasjaks võtnud oma kodu väljanägemise eest tõsiselt hoolitsemise. Sel aastal valitakse lisaks traditsioonilisele kaunimale kodule ka korras vallaasutus. Hindamisel võetakse arvesse hinnatavate objektide üldist väljanägemist, territooriumi puhtust ja korda, aia ning õueala kujundamist, maitsekust ja põnevaid elemente.

Võitja saab Luunja Vallavalitsuse poolt peaauhinnaks elamule kinnitatava vasest plaadi ning võimaluse osta 450 euro ulatuses tööriistu või muud majapidamises tarvilikku. Teise koha omanikule antakse vallavalitsuse poolt 260 euro suurune summa meelepäraste ostude tegemiseks.

Ootame vallaelanike aktiivsust kaunite kodude märkamisel ja neist teada andmisel. Ettepanekuid võib teha igaüks, vajalik on omaniku või valdaja nõusolek.

Info kandidaatide kohta on oodatud vallavalitsusele e-maili aadressil luunjavv@luunja.ee või tel. 7 417 319 hiljemalt 15. juuniks 2011.

Konkursikomisjon külastab kodusid ja vallaasutusi ajavahemikul 17-19. juuni, konkursil osalejaid sellest eelnevalt teavitades.

Luunja valla 2011.a kaunimad kodud ning vallaasutused tehakse teatavaks ning auhinnad antakse üle valla jaanipeol 23. juunil.

Kommentaarid:

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011