UudisedVaata ka teisi teateid

Luunja Keskkooli pere kasvas taas

01.09.2015Luunja Keskkooli 1. klassides alustas kooliteed 25 last. Kolmandat aastat järjest avatakse kaks paralleelklassi. Vastsed koolijütsid said esimesel koolipäeval koduvallalt traditsioonilise kingi - õunapuuistiku. Lisaks toetab vald koolitee alustajaid aabitsatoetusega.

 

Gümnaasiumiastmes on õpilaste arv võrreldes varasemaga samuti märkimisväärselt kasvanud. Tänavu alustas 10. klassis 24 õpilast ja kahes esimeses klassis kokku 25. Seekord ei siirdunud ükski Luunjas põhikooli lõpetanu mujale gümnaasiumisse – sedavõrd on kasvanud usaldus oma kooli vastu.

 

Viimastel aastatel on järjekindlalt kasvanud koduvalla koolis haridusteed alustavate laste hulk kõikides kooliastmetes. Seetõttu on paranenud ka kooli rahastamine – riigipoolne finantseerimine toimub nn pearaha põhimõttel.

Luunja Keskkoolis õpib alanud kooliaastal kokku 291 õpilast (mullu alustas 277). Seejuures on arvestatav osa õppuritest pärit teistest omavalitsustest.

 

Hiljuti kinnitatud kooli uue arengukava kohaselt on Luunja Keskkooli eesmärgiks võimaldada võimetekohast arengut turvalises ja kaasaegses õpikeskkonnas. Kooli põhiväärtuste seas on olulisel kohal avatus, loovus, sõbralik õhkkond ning koostöö.

 

Lohkva külaselts koostöös vallaga tervitab kõiki õppureid koolialguse peoga 5. septembril Lohkvas.


Kommentaarid:

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011