UudisedVaata ka teisi teateid

Luunja Lasteaed Midrimaa avas järjekordse uue rühma

03.09.2011

Uue õppeaasta künnisel lõppes remont Luunja Lasteaia Midrimaa uue rühma ruumides. Midrimaa on nüüdseks kasvanud 7-rühmaliseks, vallas tervikuna on lasteaiakohtade arv viimase paari aastaga suurenenud ligi 2,5 korda.

Veel mullu töötas nendes ruumides vallavalitsus, kelle uus kodu sai valmis eelmisel suvel. Pärast väljakolimist anti vallajuhtidest tühjaks jäänud ruumide võtmed üle Midrimaa perele, võimaldamaks lasteaial laieneda soovitud suuruseni.

Remondi käigus tehti korda rühmaruumid koos vajalike lisaruumidega, muuhulgas lammutati osa vaheseinu, ehitati välja tualettruumid ning teostati ruumide siseviimistlus.

 

Veel mõne aasta eest 3 rühmalisena tegutsenud Midrimaa on kiiresti kasvanud enam kui kahekordseks. 2009.a. avati 5. rühm, mullu lisandus 6. ning äsja 7. rühm. Alanud õppeaastal hakkab Luunja Lasteaias Midrimaa käima kokku 122 last. Pärast laienemist on lasteaias kokku 30 töötajat.

Nüüdseks on Midrimaa saavutanud täiskoormuse, olles kasutusele võtnud kogu olemasoleva ruumipotentsiaali.

 

Koos Lohkva Lasteaia ja Kavastu Algkool-lasteaiaga on alanud õppeaastal Luunja valla kolmes lasteaias kokku ligi 220 lasteaiakohta. Alates 2009.a. algusest on lasteaiakohtade arv vallas kasvanud peaaegu 2,5 korda, mis võimaldab hetkel lastehoidu ja alusharidust pakkuda kõikidele soovijatele.

 

Viimastel aastatel on Luunja valla elanike, sealhulgas laste arvu kasv üha kiirenenud, alates 2008.a. on lisandunud üle 700 uue elaniku. Ainuüksi 2010.a. asus valda elama 251 elanikku, mis kasvatas elanikkonda 8% võrra.

 

Kommentaarid:

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011