UudisedVaata ka teisi teateid

Luunja valda tunnustati kodanikeühenduste toetamise eest

29.11.2011

 

25. novembril kodanikupäeva puhul Tartustoimunud kodanikuühiskonna konverentsil tunnustati kodanikeühendusi enim toetanud omavalitsusi ja ettevõtjaid.

Tartu Maavalitsus ja Tartu Ärinõuandla koos partneritega viisidsügisel läbi tunnustamiskonkursi, leidmaks Tartumaa aktiivseid kodanikeühendusi, vabakondlasi, kodanikeühenduste arengut toetavaid omavalitsusi ja ettevõtjaid.

Luunja vald tunnistati kõige enam kodanikuühiskonna arengut toetavaks omavalitsuseks Tartumaal, järgnesid Tartu linn ja Tähtvere vald.

 

Märgiti, et Luunja vald on toetanud kodanikeühendusi, kohalikku omaalgatust ja tublisid vallakodanikke. Ka majanduslanguse tingimustes on vald pidanud oluliseks omaalgatuse jätkuvat toetamist. Rahalist toetust antakse nii tegevus- ja projektitoetusteks kui stipendiumideks.

Ühendusi kaasatakse arengukavade väljatöötamisse ning oluliste arendusprojektide kavandamisse.

Tartumaa kodanikeühenduste arengut toetava ettevõtja tiitli sai Tiit Veeber, kes on projekti Mehed Liikuma patroon ning Peetri kiriku renoveerimise ja mitmete teiste ideeliste ettevõtmiste kauane toetaja.

Tartumaa kodanikuühenduste konverentsi  ja tunnustamisürituse läbiviimist korraldasid ja toetasid Tartu Ärinõuandla, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Tartumaa Arendusselts, SA Domus Dorpatensis, Tartu Maavalitsus ja Tartu Linnavalitsus.

 

 

Kommentaarid:

luunjalane
01.12.2011
Vallale palju õnne tunnustuse eest! Toetust saab Luunja valla poolt tõesti, kui on põhjendatud küsimine. Suurpärane uudis, et ka laiemalt on seda märgatud.
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011