UudisedVaata ka teisi teateid

Tartu bussiliin pikeneb Luunja valda

31.08.2012

Luunja valla ja Tartu linna koostöös pikeneb linnaliin Luunja valda, mille tulemusena paranevad linnalähedaste elurajoonide ühendusvõimalused.

Tegemist on esimese reaalse koostöösammuga linna ja lähivaldade vahel reisijateveo osas.

 

Alates 3.septembrist alustatakse reisijatevedu pikendatud liinil. Olemasolevat liini nr 17 muudetakse selliselt, et läbitakse Luunja valda 3,2 km ulatuses marsruudil Kasteheina - Uus-Veeriku - Metsakalmistu - Lao - Lohkva katlamaja - Nõlvaku. Liinil on tööpäevadel 10 ja nädalavahetustel 9 väljumist.

 

Algatus tuli Luunja vallalt, viimane kannab ka liini läbimise otsesed kulud valla territooriumil, samuti valmistab ette peatused. Linna lähistel on viimastel aastatel lisandunud uusi elamupiirkondi ning vajadus parema bussiühenduse järele on kasvanud. Eelkõige puudutab see Uus-Veeriku ja Puupilli piirkondi.

 

Loodetavasti on see algatus eeskujuks teistele sarnastele koostööprojektidele linna ja lähialade vahel.

 

 

Liin nr 17 ajagraafik

 

 

Kommentaarid:

Svetlana Pārn
01.01.2016
Puupilli peatus on kooskôlastamata elamurajooni vastas oleva bussipeatuse(kinnistute Karli jaPuusepa kinnistute omanikega,keda ka antud bussipeatuse paigaldamine otseselt puudutab. Kāesoleval ajal soovime seda, vaidlustada kohtus, kuna se piirab otseselt meie ôigusi.
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011