UudisedVaata ka teisi teateid

Vald tunnustas tublisid õpilasi ja õpetajaid

01.06.2012

31. mail olid vallavanema vastuvõtule palutud Luunja vallas elavad õppurid, kes lõppeval õppeaastal olid silma paistnud üleriiklikel või maakondlikel aineolümpiaadidel, spordivõistlustel või konkurssidel. Kutsutud olid nii Luunja Keskkoolis kui ka Tartu linna koolides õppivad meie valla lapsed.

Lisaks õpilastele said tänukirja ja raamatu tublidele saavutustele kaasa aidanud õpetajad. Kokku jagati tunnustust ligi 60 õppurile-õpetajale.

Edukad on oldud paljudel erinevatel aladel nii maakonna kui kogu Eesti tasemel: aineolümpiaadidel, võistulaulmisel, luulekonkurssidel, kutsevõistlustel, viktoriinidel, arvukatel spordivõistlustel.

 

Rida tippsaavutusi on meie õppuritel üleriigilisel tasandil. Elise Metsanurk (MRG 8.kl) tuli esimeseks emakeele vabariiklikul olümpiaadil, lisaks on neiul mitu kõrget kohta piirkondlikelt olümpiaadidelt.

Enrico Raat (Luunja KK 1.kl) sai teise koha vabariiklikul luulekonkursil „Minu Eestimaa“. Joonas Pärnalaas (Luunja KK 5. kl) pälvis esikoha vabariiklikul õpilasleiutajate konkursil, samastuli teiseks Reio Sirendi (Luunja KK 5. kl).

Mihkel-Karl Pindmaa saavutas esikoha MISA poolt korraldatud üleriigilisel kodanikupäeva e-viktoriinil, Rene Leppin tuli kolmandaks Eesti õpilasfirmade lõppvõistlusel. Birgit Vahi (Tartu Kutsehariduskeskus) pärjati parima lihameistri tiitliga kutsevõistlusel „Aasta Tegija 2012“.

Spordis on saavutatud kõrgeid kohti nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasemel. Ilona Aigro on värske pronksmedaliomanik MK sarjas ning Eesti meister rühmvõimlemises. Helen Linnok saavutas samuti MK etapil 3. koha rühmvõimlemises. Gregor Soodla (Kivilinna Gümn. 8. kl) on Eesti meister suusatamises M16 ning 3. koha omanik Tartu Maratoni M16 klassis.

Mõni õppur on silma paistnud lausa mitmel erineval alal. Nii on Eva-Maria Muuli saavutanud esikoha maakondlikul bioloogiaolümpiaadil, lisaks olnud edukas ka saksa keeles, inimeseõpetuses, võrkpallis ja kergejõustikus.

 

Kõikide saavutustega on võimalik lähemalt tutvuda siin  Luunja tublid õpilased ja õpetajad 2012.ppt

 

 

 

 

 

 

Kommentaarid:

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011