UudisedVaata ka teisi teateid

Valla kommunaalettevõttel on uus juhataja

02.02.2012

1.veebruaril asus Luunja vallale kuuluva kommunaalettevõtte OÜ Luunja HMT juhatajana tööle Ivar Süld, kes tunnistati parimaks avalikul konkursil.

 

Senine juhataja Illart Arjukese jätkab ettevõttes teisel ametikohal.

OÜ Luunja HMT tegeleb kommunaalvaldkonna teenuste osutamisega omavalitsusele ja teistele tellijatele. Mahukaimateks teenusteks on teede hooldus ja remont, tänavavalgustuse korrashoid, haljastustööd, elamumajandusega seonduvad teenused. Ettevõte korraldab ka parve- ja paadiliiklust Emajõel, munitsipaalsauna teenust, bussipeatuste korrashoidu jmt.

 

Vallavalitsuse eesmärgiks oli leida parim võimalik juht äriühingule, mille tegevus puudutab suuremat osa vallaelanikest. Ettevõtte tegevuse juhtimise kõrval on juhataja ülesandeks äriühingu poolt vallale osutatavate teenuste eest vastutamine. 

 

Konkursil osalenud 8 kandidaadi hulgast sõeluti välja 4 tugevamat, kellega vallavalitsuse ja ettevõtte nõukogu esindajad viisid läbi vestlused.

Valiku tegemisel said otsustavaks kandidaatide kogemused ning isikuomadused.

Ivar Süld on omandanud insener-mehaaniku kutse, samuti lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli ökonoomika ja juhtimise erialal. Ta on töötanud eraettevõtluses juhtivatel kohtadel, viimati AS Tartu Maja Betoontooted juhtkonnas.

Ivar elab koos perega Mäksa vallas.

 

Luunja vald ootab lähiaastatel ettevõtte ning kogu valdkonna kaasajastamist, teenuste kvaliteedi ja kättesaadavuse parandamist ja teenuste valiku laiendamist, efektiivset majandamist ning võimalusel ka teenuste müügimahu kasvatamist väljapoole valda. Sellega seonduvalt seisab lähiajal ees ettevõtte personali ja tehnika kasutamise efektiivsuse, teenuste hinnakujundust ning standardite analüüs, et kavandada vajalikke muudatusi.

Seega uuel juhatajal väljakutseid jätkub.

 

Edu Ivarile uues ametis !

 

 

Kommentaarid:

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011